Obj. čislo: 86004
EAN: 4005900462121

NIVEA Sun Zmatňujúci pleťový krém na opaľovanie OF 30, 50 ml

NIVEA Sun Zmatňujúci pleťový krém na opaľovanie OF 30, 50 ml
Bluetooth
Klinicky testované
Nedostupný
10,19 €
8,49 € bez DPH
Nivea® Sun zmatňujúci pleťový krém na opaľovanie OF 30
Zloženie pre normálnu až zmiešanú pleť. UVA/UVB filtre okamžite chránia pleť pred poškodením a predčasným starnutím spôsobeným slnečným žiarením aj pred škodlivými účinkami modrého svetla.

NIVEA Sun Zmatňujúci pleťový krém na opaľovanie OF 30, 50 ml

Zloženie so silným prírodným antioxidantom.
Ľahké zloženie so silným prírodným antioxidantom aktivuje pleti vlastný obranný mechanizmus. Je vhodný na každodenné použitie a okamžite a dlhodobo zmatňuje pleť. Môže sa aplikovať aj na oblasť okolo očí - oftalmologicky schválené.
Ľahké hydratačné zloženie pleť okamžite a dlhodobo zmatní a odstráni z pleti prebytočný maz.
Chráni pred spálením.
Vďaka UVA a UVB filtrom chráni pred spálením a predčasným starnutím vplyvom slnečného žiarenia a pred škodlivými účinkami modrého svetla.
Vhodný na každodenné použitie.
Zloženie rešpektuje oceány - neobsahuje UV filtre octinoxate, oxybenzone a octocrylene.
Bez lepivého pocitu.
Vadí vám nepríjemný mastný film a lepivý pocit po nanesení bežných opaľovacích prípravkov? Už nemusí! Ľahké hydratačné zloženie pleť okamžite a dlhodobo zmatňuje a navyše z nej odstraňuje i prebytočný maz. Vďaka prírodným antioxidantom a UVA a UVB filtrom ju navyše chráni pred spálením a predčasným starnutím vplyvom slnečného žiarenia. Ľahké zloženie je vhodné na každodenné použitie. Môžete ho aplikovať aj na oblasť okolo očí – oftalmologicky testované a schválené.
S rešpektom k prírode.
Zloženie rešpektuje oceány - neobsahuje UV filtre octinoxate, oxybenzone a octocrylene. Kožná znášanlivosť dermatologicky preukázaná.
VAROVANIE:
Aplikujte v dostatočnom množstve pred slnením a na zachovanie ochrany pravidelne opakujte, najmä v prípade potenia, po kúpaní a po osušení uterákom. Menšie množstvo významne znižuje stupeň ochrany. Na slnku nezostávajte príliš dlho, aj keď používate opaľovací prípravok; nadmerné slnenie vážne ohrozuje zdravie. Ani výrobky proti slnečnému žiareniu neposkytujú 100 % ochranu. Dojčatá a malé deti nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Nechajte dôkladne vstrebať a vyhnite sa priamemu kontaktu s oblečením a tvrdými povrchmi, môže zanechať stopy.
Trvanlivosť po otvorení - 12 Mesiacov

Informácie o výrobku

  • Obj. čislo
    86004
  • EAN
    4005900462121
  • Výrobca
Tento produkt ešte nebol hodnotený
NIVEA Sun Zmatňujúci pleťový krém na opaľovanie OF 30, 50 ml
NIVEA Sun Zmatňujúci pleťový krém na opaľovanie OF 30, 50 ml
Nedostupný
Už ste si prezerali
Online podpora na telefóne
Doprava na výdajné miesto len za 2,69 €
Doprava zadarmo na objednávky od 30 €
Bezpečný nákup